بهترین و پردرآمد ترین شغل های دنیا کدامند؟

شغل شما در چه رده ای از شغل های مهم و پردرآمد دنیا قرار دارد؟ در این مقاله قصد داریم به بهترین و محبوبترین شغل های دنیا بپردازیم که با انجام دادن آنها می توانید به موفقیت و ثروت برسید. از نظر لینکدین که یکی از معتبرترین مراکز بررسی شغل در دنیا است، شغل های زیر در صدر شغل های پر رونق قرار دارند.

اگر به این لیست توجه کنید خواهید دید شغل های خدماتی بسیار رشد کرده اند و توسعه دهنده های وب و مشاوران از وضعیت خوبی برخوردار هستند. اگر در گذشته شغل های تولیدی پر رونق بوده و در بین مردم از محبوبیت برخوردار بودند، امروزه با اتوماسیون و ورود ربات ها به زندگی مردم شاهد تحول بزرگ در پدید آمدن شغل های جدید هستیم.

طراحی وب

کمتر شغلی را پیدا می کنید که به وبسایت و شبکه های مجازی محتاج نباشد. حتی کمپانی های بزرگ با صرف هزینه های میلیاردی سعی دارند تبلیغات فراگیر داشته باشند و مردم را بسوی کالای خود سوق دهند. در این بین طراحان وب سهم بالایی در شغل های جدید دارند.

اگر شغل شما طراحی وبسایت است بدانید در آینده بیش از پیش به موفقیت دست خواهید یافت.

شغل

بازاریاب

اگر قرار باشد خدمت و محصولی را به مشتریان معرفی کنید باید به بازاریابان مراجعه کنید تا شما را به شهرت برسانند. آنها تلاش می کنند شما را در بازار به بهترین نحو معرفی کنند.

متخصص تغذیه

امروزه با تغییر سبک زندگی و کاهش تحرک ما انسانها، نیاز است تا فردی کارشناس پیدا شود تا ما ار در تغذیه راهنمایی کند. مشاورین تغذیه نیز یکی از پردرآمد ترین و محبوب ترین شغل های سالهای اخیر است.

نویسنده های کتاب آنلاین

اینگونه افراد دانش خود را در قالب کتاب های الکترونیکی و مجازی و با حجم کم به دیگران معرفی می کنند.

آموزش های مجازی

امروزه همه مردم علاقه دارند در خانه بشینند و آموزش ببینند. از اینرو مدرسان دوره های مجازی یکی از موفق ترین افراد هستند.

تولید محتوا

تولید کنندگان محتوا مانند ویدئو، فایل صوتی و … از محبوبترین افراد برای کارآفرینان هستند زیرا آنها می توانند سایت ها را مملو از مطالب  مفید آموزشی کنند.

تولید اپلیکیشن کودکان

کودکان امروز هم از سنین پایین به یادگیری می پردازند تا از عرصه رقابت عقب نمانند. والدین با درک این نیاز تلاش دارند به بهترین نحو آنان را برای ورود به جامعه آماده کنند. تولید کنندگان بازی های کودکان نیز از رونق و تقاضای خوبی برخوردارند.

مترجم

این شغل نیز در سالهای اخیر بخصوص در ایران رونق زیادی داشته است و صاحبان مشاغل نیاز دارند تا از آخرین مقالات زمینه کاری خود با خبر شوند.

آموزش نرم افزار

باتوجه به ورود نرم افزار به رندگی انسانها اینگونه افراد با آموزش این نرم افزارها به محبوبیت بالایی رسیده اند.

Print Friendly, PDF & Email

شبکه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *